SERWIS ELEKTRONIKI- BIELSKO-BIAŁA, ŚLĄSK

Nasza firma specjalizuje się w zakresie elektroniki oraz automatyki przemysłowej. Charakteryzuje się wieloletnim doświadczeniem i wykwalifikowanym personelem w branży serwisu elektronicznego. Wykonuje swoją pracę profesjonalnie. Każdy przypadek jest zgłębiany indywidualnie, dlatego też ceny za wykonywane usługi się różnią, ale wszystkie są adekwatne do pracy i wysiłku włożony w dany przypadek. Pracownicy posiadają potrzebną wiedzę oraz sprzęt do wykonania serwisu automatyki jaki i elektroniku przemysłowej.

Naszym priorytetem jest satysfakcja naszych klientów z pełnionych przez nas prac. Bielsko-Biała (Śląsk) jest miastem, w którym znajduje się nasza siedziba, jednak na życzenie klienta jesteśmy dyspozycyjni na miejscu.

Zachęcamy do współpracy.


Automatyka przemysłowa

Automatyka przemysłowa jest specjalizacją naszej firmy. Za sprawą naszego wieloletniego doświadczenia w tej branży zyskaliśmy nie tylko rozpoznawalność w całej Bielsko-Białej, ale także otrzymaliśmy tytuł lidera w branży serwisu elektronicznego. Wadliwa automatyka przemysłowa może liczyć na nasz zespół, który dokona naprawy oraz konserwacji automatyki przemysłowej na państwa zlecenie.

Temat jakim jest automatyka przemysłowa został przez nas dobrze zgłębiony, także ta dziedzina nie kryje przed nami tajemnic. Nasz serwis elektroniki zapewnia, iż wykona swoją pracę w sposób kompleksowy i profesjonalny. Dajemy naszym klientom gwarancję dobrze naprawionego sprzętu, który bezusterkowo będzie służył przez lata.


Elektronika przemysłowa

Naszym pracownikom udało się przez lata dogłębnie zgłębić temat jakim jest elektronika przemysłowa. Oferujemy klientom nie tylko świadczenie usług przez nasz zespół, ale także możliwość skorzystania z darmowej diagnostyki i wyceny danej naprawy.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakresie serwisu elektronicznego dziś jesteśmy znani w całej Bielsko-Białej. Jesteśmy prawdziwymi liderami w swojej branży, przekonał się o tym cały Śląsk.

Szczególnie dbamy o interesy naszych klientów. Mogą Państwo nie tylko skorzystać z naszych usług, ale także z darmowej diagnostyki i wyceny danej naprawy.

Elektronika przemysłowa jest niezbędną podstawą do tego, aby maszyna pracowała prawidłowo. Przeglądy i konserwacje sprzętu, które wykona nasz serwis daje gwarancję bezawaryjnego działania na przyszłość. Serwis elektroniki jest specjalnością naszego zespołu serwisowego.

Dokonamy wszelkich starań, aby zrealizować zlecenie od naszych klientów w taki sposób, aby byli oni w pełni zadowoleni z naszych usług.ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
43-300 Bielsko-Biała, ul. Żywiecka 21
+48 33 8111170
biuro@medikomp.net